Vastuvõtu kord

Enne kui broneerid aja vastuvõtule, palun tutvu all pool oleva infoga.

-Ägedate probleemide, füüsiliste traumade ja eluohtlike olukordade puhul soovitame pöörduda EMO-sse või helistada 112. Kui kahtlete, kas pöörduda perearsti juurde või EMOsse tutvuge kõrval oleva postriga või klikkige SIIA.

-Perearstikeskusse tohib kohale tulla ainult eelneval kokkuleppel ja õigeks ajaks.

-Kui jõuate vastuvõtule ajal, mil Teile planeeritud vastuvõtuaeg on läbi, tuleb uus visiidiaeg registreerida.

-Ühe visiidiaeg on arvestatud ühele patsiendile. Seega näiteks elukaaslased, kellel mõlemal on terviseprobleemid, koos tulles peavad registreerima kaks järjestikust aega.

-Juhul kui haigestute köha, nohu, palaviku ja/või kurguvaluga enne kokkulepitud vastuvõtu aega- palume helistada ette, et tühistada aeg ning vajadusel broneerida uus. Kui te ei ole kindel, kas võite tulla vastuvõtule- palun helistada pereõele.

-Kokkulepitud vastuvõtu ajal kohale mitte ilmumine ilma eelneva teatamiseta ei anna teile eelist uue aja panemisel.

-Kuna koduvisiidil on diagnostikavõimalused väga piiratud, tehakse koduvisiite vaid eelneval kokkuleppel raske liikumispuudega patsientide juurde.

Lisainfo

-Mootorsõiduki juhi tervisetõendi jaoks on vajalik eelnevalt täita tervisedeklaratsioon www.digilugu.ee . Kui teil ei ole võimalik seda täita interneti teel, palume sellest teavitada aega broneerides ning tulla varem kohale, et täita paberkandjal.

-Enne ravimite tellimist palun kontrollida eesti.ee enda kehtivaid retsepte ning tellida ainult puudu olevad. Telli ravim aegsasti ning ole valmis tellides ütlema ka raviminimetus.

-Tellitud ravimid saab apteegist kätte samal päeval peale kella 16.00.

-Kui olete haigestunud ja vajate töövõimetuslehte (lapse haigestumise korral hoolduslehte), palume ühendust võtta meiega esimesel haigestumise päeval. Tagantjärele haiguslehte avada ei saa va. traumade või erakorralist abi vajanud juhtumite puhul, kui töövõimetusleht väljastatakse kiirabikaardi või EMO patsiendikaardi alusel 2 tööpäeva jooksul.

-Saatekirja ei ole vaja psühhiaatri silmaarsti, naha- ja suguhaiguste arsti, naistearsti vastuvõtule minekuks. Kuressaare Haigla registratuur 452 0115.

-Hetkel on meie nimistu täis ning seetõttu uusi patsiente vastu ei võta. Vabade kohtade info nimistutes leiate siit: https://mveeb.sm.ee/Nimistud/